British Shorthair fiyat aralıkları genellikle 1000 -3000 TL arasındadır . Kendi aralarındaki renk , desen , ebevenynlerinin organizasyonlardaki dereceleri ve benzer faktörlere bağlı rakamlarda değişiklik söz konusu olmaktadır.

Fiyatı ne olursa olsun bizim aracılığımız ile sahiplenecek olduğunuz British Shorthair kesinlikle safkan olacaktır. Eminim bu ırk ile ilgilenen birçok kişi piyasadaki British Shorthair diye satış yapan kişilerin aslında Scottish Fold Straight sattığının farkında . Gerek petshoplarda gerekse internetteki ilanlarda görülen British Shorthairlerin %85 gibi büyük bir oranı Uzun Kulaklı İskoç kedisidir.Son yıllarda Scottish Fold ırkının yükselen populeritisi ile bir batımda yarısı uzun kulak olan yavruların böyle ucuz hileler ile meraklı sahip adaylarının yavru iken ayırt edilmesi zor zamanda kandırılmaları gerçekten kediyi alırken sizi çok dikkat etmenizi gerektiriyor.

Bizi ziyaret ettiğinizde WCF kayıtlı British Shorthair yetişkin kedilerimizin secerelerini inceleyebilirsiniz. Herzaman dediğimiz gibi ciddi bir bedel ödeyip sahipleneceğiniz yavru mutlaka bu işi bilen ve bilinen kişilerden alınması sizin için bu yolda ilk adım olmalıdır. Sağ tarafta gururla gösterebileceğim oğlum Tylor , inanın güzelliğinin yanında çok ama çok özel bir karakteri var . Gözleri ise bir kedide olabilecek en derin mavi renge sahip …

E-Posta Gönderin

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz