Hakkımızda

Ellie’s Cats olarak Türkiye’deki en güvenli en kaliteli safkan kedi sahiplendirme hizmetini sunuyoruz !

Bizim işimiz ve branşımız kedi ! Bu alandaki tecrübelerimiz , deneyimlerimiz  ve bağlantılarımızla ırk garantili safkan kedilerimizi sizler ile bululturuyoruz

Petshop değiliz ! Kedilerimizin hepsi ev ortamında yeni yuvalarını beklemektedir bu bağlamda elimizden gelenin en iyisini ortaya koyarak kaliteli bakım ortamı sağladığımız kedileri bizzat yerinde görebilirsiniz

Türkiye’deki birçok şehire Hava kargo hizmeti ile THY ‘nin evcil hayvan konforuna sahip uçakları vasıtası ile gönderimimiz mevcuttur , Bu durumda başka şehirlerdeki yeni sahiplere sadece havalimanına giderek yavru kediciğimizi teslim almak kalıyor .

Bizim farkımız sadece ırk garantisi , ulaşım vs değil ! Bizim farkımız herhangi bir petshopun nereden geldiği konusunda fikiri bile olmayan kedilerinin ırk kalitesidir ! Bunu vurgulamak istiyoruz çünkü bizce her yavru kedi ( sokak kedicikleri dahil) aynı tatlılıkta, fakat yüksek bedeller verip alacağınız kedicik bir gün büyüyecek ve bizim kedilerimizin farkı aslında ozaman anlaşılacak diyebilirim.

Daha detaylı bilgiler için iletişim linkinden bizi arayabilirsiniz.Mevcut kedilerimiz dışında herhangi bir ırk veya renk için rezervasyon yapabilirsiniz .

Saygılar