SSS

Yavru kediler ücretli mi ? Fiyatları nereden öğrenebilirim ?

Evet, yavru kedilerimiz ücretlidir. Bu arada bir parantez açmak isteriz; satılık kelimesini yetiştiriciler kolay kolay kullanmazlar sebebi alanımızın ticari kategori de aslında hizmet olmasıdır. Bir yavru kedinin doğup yeni yuvasına gitmesine kadar ki geçen süre minimum 2.5 aydır bu süre de yetiştiricinin yavruyu sağlıklı şekilde teslim etmesi tam anlamı ile profosyonel işidir bu konu önümüzdeki günlerde blogumuzda ayrıntılanacaktır.

Yavruların fiyatlandırılmaları çeşitlilik gösterir. Irk , renk ve Show kalite dediğimiz daha yüksek ırk standartları fiyatlandırmalar da başlıca etkenlerdir. Beğendiğiniz yavrunun ücretini bizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Kedileri nerede görebiliriz? Gönderim mevcut mu?

İstanbul da merkezi Bahçeşehir olmak üzere üç noktamız , Antalya ve Uşak’ta da lisanslı kedi evlerimiz (cattery) mevcuttur. Randevuleşerek dilediğiniz gün bizleri ziyaret edebiliyor ve yavrularımızı görebiliyorsunuz.

Diğer havalimanı olan şehirlere THY evcil hayvan gönderme hizmetini kullanarak uygun rakamlara çok hızlı ve en az stres ortamında gönderim olanağına sahibiz.

Yavruların görsellerini nereden, nasıl görebilirim?

Güncel yavrularımız için ” Güncel yavrular ve paylaşımlarımız ” linkine tıklayıp kontrol edebilirsiniz. “Yeni yuvasında” yada “Görsel paylaşım” ile başlayan gönderi açıklamaları dışında tüm paylaşımlar güncel yavru anlamına gelir ve aşağılarda olmaz üst sıralarda dır. Bizleri ayrıca Instagram adresimizden takip ederek yeni yavrularımızı kolayca kontrol edebilirsiniz. Paylaşım üzerinden yorum yolu destek söz konusu değildir özellikle fiyat bilgisi verilmeyecektir.

Instagram

Alabileceğimiz yavrular kaç aylık oluyor?

Yavru kedilerimizin tam anlamı ile sağlıklarından emin olduğumuz , Parazit uygulamaları ve karma aşılarının tamamlandığı , karakterin oturduğu , sütten kesildiği ve anneden karakteristik eğitimlerini aldığı (tuvalet alışkanlığı , kendini temizlemesi vs. ) süreç 2,5 ve sonrasıdır ve genellikle tüm kedilerimiz 2,5 aylık iken sahiplendirilmiş olurlar.

Hangi ırk kediler mevcut ?

Elliescats bir den fazla profosyonel kedi evinin birleşmesi sonucu oluşan bir yapılanma dır. Hali ile değişik noktalarımız da farklı ırkların üretimi söz konusudur.

Başta Scottish Fold olmak üzere onu takip eden British Shorthair , Sphynx ve yeni ırk alanlarımız Devon Rex , Exotic Shorthair , Persian ve Bengal kedisi üretimini üstlendiğimiz çeşitlilikler söz konusudur.

Kediler hakkında çok yeniyim ama kesinlikle edinmek istiyorum nasıl bilgi alabilirim ?

Bizi çekinmeden arayabilirsiniz. Sizlere yavru kedilerin bakımı ve başlangıçta öğrenilmesi gereken temel bilgileri anlatmak tabiiki görevimizin bir parçası dır. Ayrıca tecrübelerimizi kediyi sahiplendikten sonraki süreçte ve olası bir beklenmedik durumda aktarmaya devam ediyoruz (Bizleri Petshoplardan ayıran yüzlerce sebepten birkaç örnek).

SSS yeterli olmadı mı ?

Lütfen bize ulaşın.